KONST / Litografier / Färglitografi 15264145
nr 1526 4145
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Vintermotiv. Signerad, numrerad 17/360. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 53x65 cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
måndag 6 mars 2023
kl 19:19:16
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson